language sk language en language de

kontakt


COMEXTRANS, s r.o.

Štúrova 384/28
019 01 Ilava
Slovakia

tel: +421 42 444 0113
fax: +421 42 444 0112
comextrans@comextrans.sk

 

RIADITEĽ SPOLOČNOSTI
Ing. Rudolf Holba0903 511 519042/466 45 01rudolf@comextrans.sk

ŠPEDÍCIA + DOPRAVA

Róbert Holba

manažér dopravy

0903 260 519042/444 01 13robert@comextrans.sk

Ing. Tatiana Zacharová

riaditeľ dopravy

0903 510 519042/466 45 02tatiana@comextrans.sk
  • Vnútroštátna doprava

Dagmar Prekopová

dispečer

0902 903 191042/466 45 16dagmar.prekopova@comextrans.sk

Pavol Hamaj

dispečer

0904 484 400042/466 45 25pavol.hamaj@comextrans.sk
  • Medzinárodná doprava

Anna Gužíková

zástupca riaditeľa dopravy

0903 510 475042/466 45 12anna@comextrans.sk

Ing. Juraj Gažúr

dispečer

0911 520 754042/466 45 13
juraj.gazur@comextrans.sk

Ing. Dušan Boško

dispečer

0911 511 015042/466 45 15
dusan.bosko@comextrans.sk

Viera Tichá

dispečer

0911 672 584042/466 45 03viera.ticha@comextrans.sk

Ivana Šimoniová

dispečer

0911 079 515042/466 45 34

simoniova@comextrans.sk

Lukáš Gereg

dispečer

0904 548 395042/ 466 45 09lukas@comextrans.sk

PERSONÁLNE ODDELENIE

Mgr. Margita Kusá

vedúca personálneho oddelenia

0904 532 827042/466 45 30m.kusa@comextrans.sk

Ing. Adriana Priebojová

referent miezd

0911 521 550042/466 45 05adriana@comextrans.sk
EKONOMICKÉ ODDELENIE

Ing. Ivana Havlová

asistentka, referent ekonomiky

0911 520 750042/466 45 11i.havlova@comextrans.sk

Miroslava Samulová

referent ekonomiky

0903 180 454042/466 45 10
m.samulova@comextrans.sk

Ing. Veronika Hoblíková

referent ekonomiky

0902 904 777042/466 45 14
veronika@comextrans.sk

Bc. Patrik Živojinov

referent škodových udalostí

0911 908 600042/466 45 33patrik@comextrans.sk

ODDELENIE OPRÁV A ÚDRŽBY

Jozef Holba

manažér servisu

0903 541 515042/466 45 23jozef@comextrans.sk

Jozef Rafaj

riaditeľ servisu

0911 520 751042/466 45 17
rafaj@comextrans.sk

Martin Holba

zástupca riaditeľa servisu

0911 819 786042/466 45 22martin@comextrans.sk

Ing. Jozef Holba

zástupca hlavného mechanika

0910 901 512042/466 45 26jozef.holba@comextrans.sk

Jana Morávková

vedúca skladového hospodárstva

0904 495 520042/466 45 18jana.moravkova@comextrans.sk

Viktor Melicher

referent skladového hospodárstva

0911 679 373042/466 45 28v.melicher@comextrans.sk
  • Mechanici
Michal Mlyniský0911 520 768
Vladimír Bugala0911 550 321
Tomáš Remšík0902 199 207

PNEUSERVIS

Peter Holba

vedúci pneuservisu

0902 908 954042/466 45 19peter.holba@comextrans.sk

COMEXTRANS, s r.o.
Štúrova 384/28
019 01 Ilava
Slovakia

tel: +421 42 444 0113
fax: +421 42 444 0112
comextrans@comextrans.sk